Welcome to انجمن گودگیم

با سلام، شما در حال حاضر به صورت مهمان در حال مشاهده انجمن هستید. برای مشاهده تاپیک ها و استفاده از انجمن، عضو شوید.

miss dalal

# رفاقت

هر چند که از آینه بی رنگ تر است / از خاطر غنچه ها دلم تنگ تر است

بشکن دل بی نوای ما را ای رفاقت ! / این ساز شکسته اش خوش آهنگ تر است

روز آخر مدرسه  قبل از شروع امتحانات میان ترم بود و همین طور که میدونید مدرسه هم تق و لقه.

ساعت اول که رفتیم واسه سرود . وحسابیم بد خوندیم.شکلک 37

آره خلاصه بعد هم اومدیم مدرسه.میخواستیم بریم خونه ولی معلم شیمی مون گفت تو مدرسه بمونید تا نمونه سوال کار کنیم.شکلک های بامزه 688

منتظر معلممون بودیم.داشتیم واسه هم جوک تعریف میکردیم و حرف ومیزدیم وخاطره تعریف میکردیم تا اینکه یکی از دوستام گفت زینب بلند شو بچه ها رو سر کار بذاریم .منم که ‍‍‍‍‍‍‍‍پایه ی اینجور کارا گفتم باشه...شکلک های بامزه 679

بلند شدیم و رفتیم بیرون .همون طور که گفتم ُبچه ها سر کلاس داشتن مسخره بازی در می آوردن و حرف میزدن و همو میزدن خلاصه کلاس کلی شلوغ پلوغ بودشکلک های بامزه 678

ما هم با اکیپ 5 نفره مون رفتیم بیرون وقرار بود که یهویی با هم بریم تو و بگیم خانوم اومد.شکلک های بامزه 687(تو پرانتز بگم که کلاس ما روبروی نماز خونه اس و در همون حین هم آقایون داشتند سالن امتحانات رو آماده می کردند و صندلی ها رو می بردند داخل نمازخونه)

دوستم  یک دو سه گفت و ما هم همه باهم یهو دویدیم به سمت کلاس و  توی راه همه  محکم به هم خوردیم  و منم جلوی در عین چی پخش زمین شدم .بچه ها هم جای اینکه بگن خانوم اومد ـ از خنده روده بر شده بودن و پخش زمین شده بودن .آقایونی هم که داشتند صندلی ها رو می بردن داخل نمی دونستن بخندن یا ما رو دعوا کنن و همین طور مونده بودن.teehee2-smiley.gif

سریع بلند شدم و رفتم داخل کلاس با بچه ها داشتیم میخندیدم که بلاخره معلممون اومد وبعد از یه مدت که تمیرنا رو انجام دادیم رفتیم خونه شکلک های بامزه 670

خلاصه امروزم روز خوبی بود .البته اگه از استرس امتحانا فاکتور بگیریمشکلک های بامزه 653

بای

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری